Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NE MIJENJAJ NAVIKE , MIJENJAJ DILERA
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Demo recenzije by (((odronn

Go down 
2 posters
AuthorMessage
(((odronn
Bog i Batina
Bog i Batina
(((odronn


Posts : 270
Join date : 2009-04-15

Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 2:46 pm

Uthovar - Gospodarska Gomora

01. Bare Tuge
02. Poraz
03. Barbara
04. Kurva
05. Koraš Sam Majko
06. Jedem Balce
07. Dve Muve Na Krpi
08. Krvava Djeva
09. Siroče
10. Manje Soli , Više Bibera Kurvo
11. Poraz (acoustic)
12. Scream Bitch (acoustic)
13. Moja Draga Ne Diše (acoustic)
14. Mirna (acoustic)
15. Krvave Ruke (acoustic)
16. Krvava Djeva (acoustic)


moram priznat da sam odusevljen ovim demom . . . teski stoner zvuk sa garaznom produkcijom mozda i
ne bi ostavio toliki dojam da nisam dosao do stvari "moja draga ne dise" i tu uvidio da se ovdje radi o
jednom veoma interesantnom bendu , pogotovo za hrvatske okvire. u svoj neki stoner stil su ukomponirali
i viseglasno pjevanje , kao i etno elemente time samo poboljsavajuci ionako doista pozitivan dojam na mene.
Dodatni plus ide za rijeci na materinjem jeziku i za vrhunski odradjene vokalne dionice na demu.
Najveca zamjerka ide produkciji koja predstavlja jedinu , malenu manu ovog odlicnog dema.






ocjena 7/10
Back to top Go down
https://halter.forumotion.com
Secret Face
Babet'na
Babet'na
Secret Face


Posts : 125
Join date : 2009-04-15
Age : 42
Location : u shumarku skrivenom

Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Re: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 4:29 pm

demo je odlican..jedina mana je sto na instrumentalima stalno ocekivam kad ce pocet pivat..fali jebiga Smile
Back to top Go down
(((odronn
Bog i Batina
Bog i Batina
(((odronn


Posts : 270
Join date : 2009-04-15

Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Re: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 8:32 am

da , zato ocjena 7 Sad
Back to top Go down
https://halter.forumotion.com
(((odronn
Bog i Batina
Bog i Batina
(((odronn


Posts : 270
Join date : 2009-04-15

Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Re: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 4:29 am

E.N.D - depravity




ajme kako sam cekao ovaj album da ga pozorno poslusam. pocet cu od prvog dojma - dakle artwork i cover su profi uradjeni tako da tu neam nijednu zamjerku. stil im je definitivno zreliji. sa vishe utjecaja tehnickih bendova tipa Messuggah , dok sam na ranijim izdanjima cuo dost at the gatesa - al tad su svi slusali at the gatese Very Happy

produkcija je odradjena odlicno - sa naglaskom na bas i gitare , sto mi se u stili koji E.N.D furaju cini sasma prirodno. brzi punk/hc riffovi se izmjenjuju sa metalskijim hc ispadima u totalnu agresiju i to ostavlja dojam.

Ovo posebno dolazi do izrazaja u pjesmi connection failed - moderni crust u kombinaciji sa modernim metal utjecajima . Osim Connection Failed koja sadrzi sve ranije napisano , i jos bi izdvojio Dead Rusted i Violating the Taboo kao nabrijane stvari nyhc-meets-melo-death stila.



ocjena 9/10
Back to top Go down
https://halter.forumotion.com
(((odronn
Bog i Batina
Bog i Batina
(((odronn


Posts : 270
Join date : 2009-04-15

Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Re: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 6:38 am

Demo recenzije by (((odronn 832145
Back to top Go down
https://halter.forumotion.com
Sponsored content





Demo recenzije by (((odronn Empty
PostSubject: Re: Demo recenzije by (((odronn   Demo recenzije by (((odronn Icon_minitime

Back to top Go down
 
Demo recenzije by (((odronn
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Happy Bi dej (((odronn
» Trejdovi demo materijala

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Domaca Glazba :: Halter Tribune-
Jump to: